Biurko Białe 75x75cm

Białe biurko z małym kwadratowym blatem także może się przydać. Jakkolwiek wymiary blatu, które wynoszą jedynie 75 na 75 cm nie kwalifikują go do tradycyjnego wykorzystania biurowego, to jednak z doświadczenia możemy powiedzieć, że nawet tak niewielki blat znajduje swoje zastosowanie. Przykładem może tu być wykorzystanie prezentowanych stolików w tak zwanych zestawach egzaminacyjnych. W zestawie biurko łączymy z jednym z naszych krzeseł konferencyjnych i tak powstaje w pełni funkcjonalna para mebli na potrzeby sesji egzaminacyjnej, matury, itp. Możliwy jest też oczywiście cały szereg innych zastosowań, w zależności od aktualnej potrzeby.

zapytaj o przedmiot

Tradycyjne i trwałe biurka

Pod względem materiałowym biurko posiada dość tradycyjną budowę. Blat wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej. Nogi i cała konstrukcja, na której opiera się blat są stalowe i zostały pokryte trwałą powłoką malarską w kolorze białym.
W asortymencie wypożyczalni znajdują również biurka o takiej samej konstrukcji z prostokątnym blatem o wymiarach 125 na 75cm. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem przedstawionym na stronie.