Biurko Białe z Elektryczną Regulacją

Prezentujemy biurko idealne do nowoczesnego biura. Cechą, która wyróżnia ten konkretny mebel jest elektryczna regulacja wysokości blatu w zakresie od 65 do 125 cm. Oznacza to, że blat może być łatwo przemieszczany do poziomu wygodnego dla osoby siedzącej lub stojącej. Jest to zatem biurko idealne do pracy w kreatywnym zespole, gdzie pracujące wspólnie osoby często się naradzają lub konsultują swoją pracę z innymi. Uniesiony blat biurka pozwala z łatwością zaprezentować swoje dzieło współpracownikom. Może to być grafika, zdjęcie, fragment kodu napisanego przez programistę lub projekt architektoniczny. W rozmaitych sytuacjach praca przy podniesionym blacie może się też okazać wygodniejsza.

zapytaj o przedmiot

Wygodne i trwałe biurka na wynajem

Patrząc na biurko od strony designu i zastosowanych materiałów można bez trudu stwierdzić, że biurko zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o wygodzie, ale również nieprzeciętnej trwałości. Blat wykonany został przez połączenie płyty wiórowej z folią melaminową i tworzywem ABS. Dzięki temu, poza innymi zaletami, jest on również niezwykle łatwy w utrzymaniu w czystości. Stopki wykonane zostały z aluminium i są zaopatrzone w antypoślizgowe podkładki, które jednocześnie zapobiegają ewentualnemu zarysowaniu podłoża. Pozostałe elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali. Całość konstrukcji pokryta jest białą powłoką wykonaną w technologii proszkowej.
Do kompletu z prezentowanym biurkiem polecamy gamę nowoczesnych i ergonomicznych foteli biurowych, które również znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem mebli oraz kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.