Biurko Classic 120x80cm

Classic to tradycyjne biurko/stół o funkcji biurowej, szkolnej lub konferencyjnej. Biurko posiada stosunkowo obszerny prostokątny blat o wymiarach 120 na 80cm, który wykonany jest z płyty laminowanej imitującej drewno. Blat wspierają solidne stalowe nogi o okrągłym przekroju. Od dołu zakończone są one plastikowymi nakładkami, które mają za zadanie chronić przed uszkodzeniem wrażliwą powierzchnię podłogi. Blat biurka zaopatrzony jest w tak zwaną przelotkę, czyli zatykany otwór, przez który przeciągnąć można rozmaite przewody i kable, unikając w ten sposób bałaganu i plątaniny na biurku lub przy jego krawędzi. Zastosowanie przelotki ma ten dodatkowy plus, że krawędzie blatu pozostają wolne, dzięki czemu można dosuwać biurka do ściany lub zestawiać ze sobą bez pozostawiania wolnych przestrzeni.

zapytaj o przedmiot

Wynajem biurek oraz foteli

Wynajem biurek Classic 120x80cm polecamy nie tylko do zastosowań biurowych, ale także jako wyposażenie pomieszczeń edukacyjnych, jak klasy lekcyjne, sale wykładowe, laboratoria komputerowe. Biurka doskonale nadają się również jako wyposażenie firmowych sal konferencyjnych lub eventów o charakterze konferencji. Prezentowane tutaj biurko Classic 120x80cm jest meblem o bardzo uniwersalnym.
Wynajem biurek Classic polecamy w zestawach z oferowanymi przez nas fotelami biurowymi oraz krzesłami. W naszym asortymencie posiadamy kilka modeli nowoczesnych foteli obrotowych oraz szeroki wybór krzeseł biurowych i konferencyjnych. Ponadto na naszej stronie dostępne jest kompletne wyposażenie biura, a w tym kontenery biurkowe, szafy aktowe, szafki, a nawet sprzęt elektroniczny i oświetlenie. Świadczymy usługi krótko i długoterminowego wynajmu mebli biurowych na terenie całego kraju.