Biurko Classic 140x90cm

Biurko Classic 140x90cm oferuje mnóstwo miejsca do wygodnej pracy. Blat biurka wykonany został z estetycznej płyty laminowanej, imitującej naturalne drewno. Opiera się on na solidnych stalowych nogach o przekroju okrągłym, zaopatrzonych w antypoślizgowe nakładki, pełniące jednocześnie funkcję zabezpieczenia przed zarysowaniem podłogi lub posadzki.
Dzięki sporym wymiarom biurko z powodzeniem pomieści komputer z monitorem, pozostawiając sporo miejsca na akta, segregatory oraz ogólną swobodę ruchów. Przelotka, czyli otwór w płycie blatu, pozwala na wygodne przepuszczenie kabli. Dzięki temu nie zajmują one miejsca na blacie lub na jego krawędzi. Przy takim rozwiązaniu biurka można z łatwością dostawiać do siebie lub do istniejących przegród bez konieczności pozostawiania wolnych przestrzeni.

zapytaj o przedmiot

Wynajem mebli do biur

Jakkolwiek określenie mebla jako biurka w pewnym sensie determinuje jego przeznaczenie, to jednak w tym przypadku mamy do czynienia ze sprzętem, który jest bardzo wszechstronny. Prezentowane biurko nadaje się do zastosowania zarówno w biurze, jak i w sali konferencyjnej lub wykładowej. Jest to także doskonały mebel do pracowni komputerowych. Potencjalnych zastosowań jest naprawdę sporo.

Pragniemy zauważyć, że jeżeli chodzi o wynajem mebli biurowych, to nasza firma jest w stanie zaopatrzyć Państwa w wyposażenie biurowe od a do z. W ofercie wynajmu posiadamy między innymi kontenery biurkowe, szafy aktowe, a także szeroki asortyment foteli biurowych. Nasza wypożyczalnia działa na terenie całego kraju. Wypożyczamy meble w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach oraz wielu innych miejscach w Polsce. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.