Szafka aktowa niska

Niska szafka aktowa to praktyczne uzupełnienie naszej kolekcji biurowych szaf i regałów na akta. Została ona wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej w okleinie imitującej naturalne drewno. Wyposażona jest w zamek, który stanowi proste zabezpieczenie przed dostępem do jej zawartości niepowołanych osób. Dzięki kompaktowym wymiarom – szerokość: 80, głębokość: 40, wysokość: 82cm - szafka zajmuje niewiele miejsca w biurze, co wielu sytuacjach może okazać się pożądaną cechą.

zapytaj o przedmiot

Wynajem mebli do biur tymczasowych jak i stałych

Wynajem szafek aktowych polecamy na wyposażenie tymczasowych i stałych biur. Szafka prezentowana tutaj może stanowić podstawowe wyposażenie do przechowywania akt i segregatorów w niewielkiej firmie lub być zgrabnym uzupełnieniem umeblowania w większym biurze. Poza szafkami aktowymi, jak prezentowana tutaj, mamy również w naszych zasobach szafy aktowe, regały, a także praktyczne kontenery biurkowe. Polecamy także szeroki wybór biurek, foteli biurowych oraz mebli konferencyjnych.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem mebli biurowych

Nasza wypożyczalnia zapewnia usługę krótkoterminowego i długoterminowego wynajmu mebli biurowych na terenie całego kraju. Wynajmujemy meble dla firm i instytucji we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i wielu innych miejscach w Polsce. Jesteśmy również w stanie wyposażyć Państwa biuro w krajach Unii Europejskiej. Zapraszamy do współpracy.

zapytaj o przedmiot

Projektor biurowy czarny