Biurko Białe 140x80cm

Przedstawiamy estetyczne biurko z prostokątnym białym blatem o wymiarach 140 na 80cm. Prezentowany mebel jest odmianą tradycyjnego biurka Classic, które oferujemy z blatem pokrytym laminatem imitującym drewno. W tym przypadku blat wykonany jest z płyty oklejonej laminatem w kolorze śnieżnobiałym. Biurko dzięki temu prezentuje się bardzo estetycznie, jednak estetyka, to nie jedyne jego zalety.
Obszerny blat o wymiarach 140 na 80 cm pozwala na bardzo wygodną pracę, nawet, jeżeli na biurku ustawimy cały zestaw komputerowy. W blacie zastosowano rozwiązanie nazywane przelotką, czyli otwór na kable, który pozwala na łatwe uporządkowanie przewodów zasilających oraz innych podłączeń, przewody drukarki lub skanera, podłączenie do biurowej sieci, itp. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania krawędzie blatu są wolne od kabli i dzięki temu biurka można bez problemów dostawiać do innych biurek, szaf lub ścian. Masywne stalowe nogi biurka wyposażone są standardowo w plastikowe nakładki antypoślizgowe, zabezpieczające jednocześnie podłogę, na przykład parkiet, przed zarysowaniem.

zapytaj o przedmiot

Meble do biura - wypożyczalnia

Wynajem biurek proponujemy łączyć z wynajmem foteli biurowych, które znaleźć można w naszym asortymencie w kilku wzorach. Jeżeli interesuje Państwa wynajem kompletnego wyposażenia do biura, to nasza wypożyczalnia posiada w asortymencie również szafki, szafy na akta, kontenery biurkowe, biurka z blendami i bez, a nawet sprzęt elektroniczny.