Szafa aktowa niska - Wynajem Mebli Biurowych

Niska szafka aktowa to praktyczne uzupełnienie naszej kolekcji biurowych szaf i regałów na akta. Została ona wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej w okleinie imitującej naturalne drewno. Wyposażona jest w zamek, który stanowi proste zabezpieczenie przed dostępem do jej zawartości niepowołanych osób...

zapytaj o przedmiot

Kontener biurowy - Wynajem Mebli Biurowych

Kontener biurowy zawiera 3 szuflady o dużej pojemności. Jest przy tym zaprojektowany w taki sposób, aby nie zajmował dużo miejsca. Jest meblem w pełni funkcjonalnym, sprawia że użytkowanie powierzchni biura staje się o wiele łatwiejsze i sporo przyjemniejsze. Kontener biurowy posiada zamek w pierwszej szufladzie od góry, dzięki czemu możemy przechowywać w nim np. ważne dokumenty lub rzeczy prywatne. Kontener jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy go dopasować estetycznie do pomieszczeń biurowych różnego typu.

zapytaj o przedmiot

Niska szafa aktowa - Wynajem Mebli Biurowych

Szafa jest bardzo pojemna i pomieści Twoje wszystkie dokumenty. Nie ma lepszego sposobu niż zaopatrzenie w nią biura, daje wtedy możliwości, aby wszystkie niezbędne rzeczy mieć pod ręką w widocznym miejscu. Konstrukcja półek w szafie aktowej jest dobrze zaprojektowana, aby można było łatwo wkładać i wyciągać nasze dokumenty, segregatory, czy też teczki.

zapytaj o przedmiot

Regał Aktowy - Wynajem Mebli Biurowych

Regał ten posiada 187cm wysokości oraz 80cm szerokości i aż 40cm głębokości. Regał dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, jest niezbędnym meblem w każdym biurze, pomaga utrzymać biuro w porządku. Posiadanie takiego regału zapewnia bardzo dobrą organizację swojej pracy. Z łatwością w takiej sytuacji będziemy mogli dbać na bieżąco o porządek i czystość. Dobra organizacja pracy skraca jej czas. Praca wydajna to praca mniej stresująca, dzięki większej ilości czasu, nie jesteśmy pod jego presją i pracujemy dużo lepiej niż w lustrzanych, stresujących warunkach.

zapytaj o przedmiot

Regał Aktowy Niski - Wynajem Mebli Biurowych

Mebel ten świetnie służy w biurach o takim małym metrażu. Udostępnia on, dzięki swoim licznym półkom dodatkowe, a jakże niezbędne miejsce w każdym biurze. Regał posiada świetne stopki do regulacji wypoziomowania mebla w obiekcie, w którym się znajduje, może on stać w ten sposób na nawierzchni każdego typu. Oprócz przechowywania dokumentów, mebel może służyć, jako miejsce do postawienia w nim lub na nim urządzeń elektronicznych. Jest swoistym archiwum dla dokumentów oraz może się pochwalić pojemnymi półkami, które na pewno będą użyteczne i odciążą z bałaganu pracowników.

zapytaj o przedmiot

Kontener biurowy biały - Wynajem Mebli Biurowych

Przedstawiamy praktyczny biały kontener biurowy będący doskonałym uzupełnieniem dla oferowanych przez nas biurek w tym samym kolorze. Kontener wykonany jest ze stali i posiada trzy szuflady, z których dwie dolne są zamykane. Przy wymiarach 41cm (szerokość) na 50cm (głębokość) na 57cm (wysokość) został on zaprojektowany w taki sposób, by spełniał swoją funkcję...

zapytaj o przedmiot

Ścianka Działowa Tapicerowana - Wypożyczalnia Mebli Biurowych

Idealne sprawdzi się nie tylko w dużych biurach typu openspace, ale także można zaaranżować mniejsze pomieszczenia, lub użyć do ukrycia/oddzielenia rzadko używanych elementów biura. Są bardzo lekkie, a doskonałe wyważenie sprawia że stoją stabilnie.

zapytaj o przedmiot

Dobre opcje

Witamy i zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii pozostałych mebli biurowych. W kategorii tej znajdziecie Państwo różnego rodzaju meble, służące do przechowywania większej lub mniejszej ilości potrzebnych w codziennej pracy dokumentów, oraz rzeczy podręcznych, akcesoria biurowych jak czyste kartki, długopisy, czy sprzęty elektroniczne. Nasza oferta prezentuje produkty począwszy od małych regałów- kontenerów z szufladami na dokumenty, zawierające zamknięcie na kluczyk z zamkiem centralnym, po olbrzymie konstrukcje, potrafiące przechowywać masę posegregowanych w klasery i segregatory dokumentacji firmowych. Należy zastanowić się pomiędzy wyborem szafy aktowej o niskich rozmiarach, lub też całego regału aktowego, w którym pomieścimy dokumentację o solidnej objętości. W przypadku wyboru regału aktowego, nie musimy się martwić o miejsce na składowane naszej dokumentacji. Miejsca w takim przypadku jest multum, możemy skolekcjonować w ten sposób bibliotekę dokumentów z rodem z urzędu. W każdym biurze potrzebne są takie miejsca, w przypadku ich braku, ciężko o utrzymaniu porządku w takim biurze. W biurze potrzebna jest solidna organizacja miejsca na dokumenty będące w ciągłym obrocie firmy. Bez niej biuro staje się mniej wydajne niż powinno być, a warto wykorzystać wszystkie możliwość wynikające z zaprojektowania i wielkości powierzchni pomieszczenia biurowego.

Biurowy świat

Wszystkie meble są nowoczesne a ich wygląd przywołuje najnowsze wzornictwo i trendy ze świata mebli biurowych. Do przedmiotów z kategorii pozostałe można dopasować piękne biurka oraz siedziska, to wszystko dzięki usługom, jakie daje nasza wypożyczalnia foteli biurowych. Istnieje wiele wariantów kolorystycznych naszych profesjonalnych wyrobów meblarskich. Niektóre z nich dostępne mamy „od zaraz”, na niektóre trzeba natomiast poczekać dłużej, jednak dla odpowiedniego efektu wizualnego warto poczekać i w niego zainwestować. Meble z kategorii pozostałe idealnie współtworzą z resztą mebli z naszej oferty kompozycję zgodne z ostatnio modnym standardem „open space. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, służymy profesjonalną i fachową obsługą telefoniczna i mailową, wystawiamy dokładną wycenę danych mebli, akcesoria i modułów.