Ścianka działowa.

Wypożyczalnia mebli biurowych oferuje panele działowe. Użycie tego typu wyposażenia pozwala na łatwe zarządzanie przestrzenią biura. Panele pokryte są estetyczną tkaniną, która nie tylko wygląda estetycznie, ale posiada również szereg innych zalet. Jedną z ważniejszych cech ścianek działowych tapicerowanych jest fakt posiadania przez nie wysokiej klasy pochłanialności dźwięku. W tym przypadku jest to klasa „A”, co gwarantuje najwyższy poziom dźwiękochłonności. Ponadto zastosowana w panelach tkanina jest trudno zapalna, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Ścianki działowe można śmiało nazwać rozwiązaniem modułowym. Panele ustawia się na estetycznych stalowych stojakach malowanych techniką proszkową. Można je dowolnie ze sobą zestawiać, co pozwala na łatwą organizację przestrzeni biura, oddzielenie stanowisk pracy lub dzielenie na strefy.

Wypożyczalnia biurowa oferuje kompleksowe usługi w zakresie wypożyczania mebli oraz akcesoriów biurowych, w tym paneli do budowy ścianek działowych jak opisane tutaj panele. Wraz z wypożyczaniem oferujemy naszym klientom transport oraz wniesienie i ustawienie wypożyczonych mebli, a także odbiór zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zapraszamy do współpracy.

zapytaj o przedmiot