Estetyczne Sety

Sety biurowe złożone z naszych elementów biurowych dają się komponować w sposób estetyczny i przyjemny dla oka i wygody użytkownika. Nasz asortyment jest funkcjonalny i da się go składać w przeróżnych opcjach konfiguracyjnych. Dzięki naszym usługom dostępna jest szeroka gama nadstawek, dostawek, modułów i regałów biurowych. Nasze produkty stanowią w sobie połaczenie elegancji i nowoczesności, są zgodne z najnowszymi trendami urządzania biur i urzędów. Sety biurowe możemy swobodnie dostosowywać do rozmiaru pomieszczenia użytkowego oraz do osobistych preferencji naszych klientów.

Biurka, fotele, krzesła…

Wśród setów znajdziemy również biurka, krzesła i fotele biurowe o dużej funkcjonalności. Każdy z foteli umożliwia obrót wokół własnej osi, jest obiektem ruchomym, jeździ na kółkach, umożliwia swobodne przemieszczanie się po biurze, bez potrzeby wstawania. Każdy z foteli posiada również regulacje wysokości za pomocą rączki obsługującej pneumatyczny mechanizm. Do naszych foteli polecamy wybrać pasujące do Państwa koncepcji urządzania biura- biurko. Wynajem biurek jest tym, czego potrzebujesz, korzystanie z naszych usług to czysta przyjemność. Na zdjęciach przedstawiamy gotowe już przykładowe ustawienia naszych mebli biurowych w miejscach pracy. Prezentowany asortyment obejmuje liczne biurka, regały, stoły konferencyjne, czy też lady recepcyjne lub kontenery biurowe. To jednak nie wszystko, nasz umeblowanie dostępne jest na zamówienie w różnych kolorach. Wypożyczalnia biurek Wrocław obsługuje zaopatrzeniem w meble biurowe cały Dolny Śląsk. Swoje siedziby mamy również w innych miastach kraju, dzięki czemu obejmujemy swym zasięgiem cały kraj, by wyposażyć Państwa miejsca pracy w potrzebne zaopatrzenie biurowe.

Realizacje

Na zdjęciach zobaczą Państwo przykłady jak urządzić biuro w myśl zasady open space. Sprawia to że miejsce robocze staje się wszechstronne, a praca w przyjaznym środowisku dla pracownia, powoduje że pracownicy stają się w takich warunkach dużo wydajniejsi oraz wykonują swoją pracę w dokładny i należyty sposób. Oczywiście przykłady ze zdjęć nie są jedynymi możliwymi zagospodarowania przestrzennego naszych biur, opcji tych jest niezliczenie wielka ilość i każdy z pewnością spersonalizuje sobie własną wymarzoną wersję układu mebli.