Fotel biurowy Markus

Fotel Markus to mebel, który bez wątpienia zaskakuje jakością wykonania. Producent nie bez powodu daje na niego aż 10 lat gwarancji. Do produkcji fotela Markus wykorzystano bowiem materiały najwyższej jakości, co daje się odczuć już przy pierwszym kontakcie. Siedzisko o niezwykle przyjemnej sprężystości wykonane zostało z gęstej pianki poliuretanowej osadzonej na ramie z eukaliptusowej sklejki. Pięcioramienna podstawa wykonana jest z wytrzymałego aluminium pokrytego trwałą powłoką malarską naniesioną w technologii proszkowej. Wysokie oparcie zapewnia komfort pracy w każdej temperaturze dzięki nowoczesnemu materiałowi siatkowemu. Jest ono wyprofilowane w taki sposób, by wspierać lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Fotel posiada też dodatkową płaską poduszkę z polipropylenu jako zagłówek.

zapytaj o przedmiot


Ergonomiczne kształty

Jeżeli chodzi o ergonomię i funkcjonalność, to wynajem foteli biurowych Markus możemy śmiało polecić nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Poza niezwykle wysoką jakością wykonania i doskonałym doborem materiałów fotel oferuje również wszelkie funkcjonalności oczekiwane od nowoczesnego mebla tego typu. Mamy zatem łatwą regulację wysokości siedziska oraz mechanizm pozwalający na dostosowanie siedziska do wagi użytkownika. Pod siedzeniem znajduje się również dźwignia pozwalająca na wygodne odchylenie siedzenia.


Wynajem foteli biurowych

Wynajem foteli biurowych Markus polecamy w pierwszej kolejności do biur, ale zastosowanie dla tego nowoczesnego i niezwykle wygodnego mebla znajdzie się także przy innych okazjach. Fotel polecić można na imprezy targowe oraz do różnego rodzaju punktów kontaktu z klientem. Wielogodzinna siedząca praca może być naprawdę męcząca. Warto w takich przypadkach zadbać o odpowiednio ergonomiczne i wygodne meble, a fotele Markus to bez wątpienie jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku.