Wynajem Mebli Biurowych Fotel Markus

Fotel Markus - Wynajem Mebli Biurowych

Fotel Markus to nowy produkt w naszym asortymencie, jego solidne wykonanie zapewni nie tylko trwałość, ale także komfort użytkowania. Posiada regulacje wysokości, blokadę odchylenia oparcia w tył. Wykonany jest z trwałego tworzywa polipropylenowego i polietylenowego, a rama i oparcia ze stali malowanych proszkowo.

zapytaj o przedmiot

Wynajem mebli biurowych Fotel Brawo

Krzesło biurowe obrotowe standard - Wynajem Mebli Biurowych

Krzesło biurowe standard jest popularnym modelem siedzisk biurowych, jakie posiada wypożyczalnia foteli biurowych. Wyposażone jest w mechanizm umożliwiający regulację siedziska, zarówno regulować można kąt nachylenia jak i wysokość oparcia. Regulowana jest również odległość od oparcia. Krzesło te, mimo iż jest modelem standardowym, spełnia ono większość wymogów, co do organizowania spotkań o charakterze biznesowym, oraz do umilania czasu spędzonego przy pracy.

zapytaj o przedmiot

Wynajem kontenerów aktowych

Fotel Chrome Black - Wynajem Mebli Biurowych

Fotel w pełni funkcjonalny, wzbogacony o nowoczesne oparcie idealnie wspierające kręgosłup i dające użytkownikowi pełno komfortu. Oparcie się nachyla w wybranym kierunku, regulowana jest również wysokość siedziska. Wypożyczalnia foteli biurowych w pełni poleca ten właśnie model, gdyż jest niewiarygodnie dobrze skonstruowany, dzięki czemu jest on bardzo wygodny, a użytkowanie wprawia korzystających z niego w stan zrelaksowania i odpowiedniego skupienia. Jego wygląd przywołuje najlepsze i najnowsze projekty ze świata mebli biurowych.

zapytaj o przedmiot

Wynajem Mebli biurowych Fotel V-Max Elite

Fotel V-Max Elite - Wynajem Mebli Biurowych

Fotel ten posiada wysokość 110cm, jednakże jest ona regulowana aż do 120cm wysokości. Szerokość siedziska to 61cm a głębokość to 63cm. Nowa technologia zastosowana w siedzisku sprawia, że jest niesamowicie komfortowe. Siedzenie w tym siedzisku jest równoważne z komfortem wynikającym z siedzenia w wygodnej kanapie. Nowoczesna stylistyka, modna i elegancka membrana w oparciu w kolorze czarnym. Krzesło ma mechanizm przechylania się, można pobujać się jak w rasowym bujanym fotelu.

zapytaj o przedmiot

Wynajem Mebli biurowych Fotel Galactic Eco

Fotel Galactic Eco - Wynajem Mebli Biurowych

Fotel Galactic Eco z czarnym ekologicznym skórzanym obiciem, wyposażony jest również w chromowane elementy, które na czarnym tle dodają pazur całej konstrukcji. Błyszczą się, odbijają światło, są nadzwyczaj efektowne. Wysokość fotela regulowana jest pneumatycznie. Siedzisko idealnie podpiera wszystkie partie naszego kręgosłupa, zamieniając pracę w przyjemną i skuteczną.

zapytaj o przedmiot

Wynajem Mebli biurowych Krzesło Easy

Krzesło Easy - Wynajem Mebli Biurowych

Krzesło Easy jest to bardzo popularny mebel nie tylko do powierzchni i przeznaczeń biurowych, ale i też jest udanym i pasującym modelem na wszelkiego rodzaju eventy. Fotel ten bezproblemowo znajdzie zastosowanie dla wielorakiego typu wydarzeń. Meble biurowe nie mogą się obejść bez towarzystwa krzesła Easy. Krzesło Easy nie bezpodstawnie ma taką a nie inną nazwę z powodu, że o krzesło nie trzeba się wcale martwić, jest solidne oraz łatwe w transporcie i w przenoszeniu. Jest siedziskiem wygodnym, zapewniającym wygodne podparcie kręgosłupa.

zapytaj o przedmiot

Wynajem Mebli Biurowych Krzesło Galactic Eco Lite

Krzesło Galactic Eco Lite - Wynajem Mebli Biurowych

Wybór tego krzesła warto wziąć pod uwagę w przypadku chęci wypożyczenia krzesła, które będzie jak najbardziej stabilne, innymi słowy nie do ruszenia, nie do zniszczenia. Krzesło to posiada idealnie profilowane podparcie kręgosłupa lędźwiowego oraz reszty jego partii, nadaje się do długiego siedzenia w nim, miło wykonuje się obowiązki spędzając czas w tym krześle.

zapytaj o przedmiot

Wygodny wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór siedzisk biurowych obfitych w wygodę płynącą z ich użytkowania. Wszelkiego rodzaju krzesła obrotowe z możliwościami regulacji oparć w tym ich wysokości, oraz kąt pomiędzy siedziskiem a oparciem również jest regulowany. Wypożyczalnia foteli biurowych obejmuje swym zasięgiem cały kraj i w tym oczywiście miasta takie jak Wrocław, Warszawa, czy też Poznań. Wystarczy napisać na maila lub zadzwonić, a w zamian za to otrzymują Państwo od nas profesjonalną wycenę w miłej atmosferze. Gwarantujemy satysfakcje z naszych usług, są zawsze na czas i wykonujemy je bardzo sprawnie. Fotele to jeden z najważniejszych aspektów naszego urządzanego biura. Dobry fotel to taki, który jest funkcjonalny, ma regulowaną wysokość, oraz regulowane oparcie. Wygoda płynąca z użytkowania fotela daje nam gwarancję wyniesienia efektywności naszej pracy na jej wyżyny.

Pokaz styli

Wydajność pracy uzależniona jest od wygody, jaką dajemy naszym użytkownikom. W naszej ofercie znajdują się fotele o najróżniejszej stylistyce, wygląd ich jest bardzo różnorodny i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Krzesła biurowe u nas posiadają oparcia miłe dla kręgosłupa użytkownika krzesła, otwierają przed nami możliwości dowolnych opcji konfiguracyjnych zagospodarowania przestrzennego powierzchni biurowej. Fotele w połączeniu z naszymi biurkami i zestawami meblowymi stanowią zgraną parę i dają nam spore pole do popisu. Fotele są na kółkach, ułatwiają przemieszczanie się, sprawiają że jest ono ciche i przyjemne, kółka dobrze chodzą jak powinny i nie zacinają się, są funkcjonalne w każdej sytuacji. Niektóre fotele z naszej oferty, posiadają mechanizm, który odblokowuje funkcje pochylania się do tyłu jak na fotelu bujanym, co jest dodatkową atrakcją, jeżeli chodzi o odpoczynek w nich. Wystarczy wcisnąć lub delikatnie wyjąć rączkę znajdującą się pod siedziskiem (ta która jest odpowiedzialna za pneumatyczną regulację wysokości siedziska) a mechanizm będzie w zależności od położenia rączki- otwarty lub zamknięty. Wybierz z pośród atrakcyjnych wizualnie i cenowo modeli coś dla siebie.