Wypożyczalnia mebli biurowych Warszawa

Biurko Classic - Wypożyczalnia mebli biurowych

Solidne biurko Classic o wymiarach 120x80x75 (szerokość x głębokość x wysokość) jest wyrobem meblarskim okraszonym nutą perfekcji w wykonaniu. Meble biurowe są wykonane z płyty laminowanej wiórowej o grubości 18 i 25mm. Można wybierać z pośród wariantów kolorystycznych jak legno jasne i calvados.

zapytaj o przedmiot

Wynajem mebli biurowych Poznań

Biurko Look - Wypożyczalnia mebli biurowych

Biurko GL o szerokości 120 cm i głębokości 80cm jest pożądanym elementem każdego nowoczesnego biura. Wynajem biurek udostępniony jest w naszej ofercie dla każdego klienta. Nogi tego biurka posiadają możliwość regulacji wysokości w zakresie 20cm, służy to odpowiedniemu wypoziomowaniu biurka.

zapytaj o przedmiot

Wypożyczalnia mebli biurowych Wrocław

Biurko Crosso - Wypożyczalnia mebli biurowych

Narożne biurko komputerowe Crosso jest najnowocześniejszym meblem biurowym na rynku. Wygląd nasycony stylem przyprawia biuro o niepowtarzalny feeling. Niewiarygodnie solidna konstrukcja zapewnia mu długowieczny pobyt w danym pomieszczeniu, wygodnie przy nim się siedzi, bezproblemowo pozwala skupić się na wykonywanej pracy. Interesujące w nim jest to, że dzięki specjalnym dostawkom i nadstawkom, można nadać meblowi niepowtarzalną dotąd formę.

zapytaj o przedmiot

Zapraszamy do odkrywania

Wypożyczalnia mebli biurowych zaprasza do zapoznania się z ofertą z kategorii „biurka”. Wszystkie zaprezentowane przez nas biurka są stworzone do zagospodarowania przestrzennego powierzchni w stylu open space. Wszystkie nasze modele podążają w rytm najnowszych trendów rynku mebli biurowych. Każdy z modeli ma możliwość personalizacji w zależności od potrzeb klienta poprzez dodawanie różnych modułów. Usługi świadczymy na terenie całego kraju, wypożyczanie biurek to sprawdzone już rozwiązanie przez liczne firmy, na wszelkiego rodzaju organizowane przez nie eventy, prezentacje, czy szkolenia firmowe. Świadczymy profesjonalną wyceną, w jej cenie ujęta jest cena dostawy i montażu biurek i poszczególnych elementów konfiguracyjnych mebli. Świat mebli biurowych jest naszą specjalizacją, zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę na wskazane przez Państwa miejsce.

Dobry całokształt

Nasza załoga szybko zmontuje meble na miejscu i ustawi we wskazany sposób przez klienta. Zajmujemy się tego typu usługami już wiele lat. Zastosowanie, któregoś z mebli z naszej oferty, jest gwarantem udanej organizacji przestrzennej pomieszczenia, w którym mają stać. Sukces organizacyjny gwarantowany będzie, jeśli zastosujemy się do organizacji w rytm zasady open space, otwarta przestrzeń daje swobodę, obłe kształty mebli pozwalają wykorzystać przestrzeń w jak najlepszy sposób. Siedzenie przy naszych biurkach jest bardzo wygodne i umożliwia przyjemną i sprawną pracę. Komfort przy pracy jest jednym z największych wpływów na jej całokształt, praca będzie dużo efektywniejsza w przypadku zastosowania biurek z naszej oferty. W naszych biurkach, możesz wyregulować wysokość tak, aby stały one równe koło siebie nawet na nierównych powierzchniach. Biurka oferują różne możliwości spersonalizowanej konfiguracji poprzez możliwość rozbudowy o dodatkowe nadstawki, czy też dostawiane moduły. Oferujemy biurka np. z modułem wbudowanym w blat umożliwiającym podłączenie urządzeń elektrycznych do sieci. Można wtedy podłączyć pod zasilanie komputer lub laptop bezpośrednio na blacie, nie trzeba szukać gniazdka pod biurkiem. Dostępne mamy również różne wersje kolorystyczne, ozdobne i funkcjonalne moduły.